logo ws new

10 i 13 maja br. odbędą się „wiosenne” egzaminy sędziów WS Łódź. Przedstawiamy ich szczegóły.

10 maja - egzamin teoretyczny

Spotykamy się w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, ul. Rewolucji 1905 r. 64 wg poniżej przedstawionego harmonogramu:

18:00 - rozpoczynamy egzamin dla sędziów klasy B, sędziów z kursu 2020, którzy do dnia dzisiejszego nie zostali jeszcze nominowani do grupy sędziów rzeczywistych, oraz sędziów z kursu 2021;

19:00 - rozpoczynamy egzamin dla sędziów klasy Okręgowej oraz A klasy.

Nie zapomnijcie o przyborach do pisania oraz maseczkach do zasłonięcia ust i nosa.

 

13 maja - egzamin kondycyjny

Spotykamy się na obiekcie przy ul. Potokowej w Łodzi zgodnie z poniżej przedstawionym harmonogramem:

18:00 - egzamin rozpoczynają sędziowie klasy Okręgowej gr A + sędziowie A klasy gr A;
18:30 - egzamin rozpoczynają sędziowie klasy Okręgowej gr B + sędziowie A klasy gr B oraz sędziowie B klasy (alfabetycznie do Klata Artur);
19:00 - egzamin rozpoczynają pozostali sędziowie B klasy ( alfabetycznie od Kłys Kasper) + sędziowie z kursu 2020, którzy do dnia dzisiejszego nie zostali jeszcze nominowani do grupy sędziów rzeczywistych oraz sędziowie z kursu 2021.

Pamiętajcie o zabraniu ze sobą maseczek do zasłonięcia nosa i ust, badań lekarskich oraz oświadczenia o czystości organizmu (DO POBRANIA TUTAJ).

Sędziów, którzy chcieliby pobiec egzamin "trudniejszy" proszę o przesłanie takiej informacji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 maja br.