logo ws new

Za nami pierwsze spotkanie wielkanocne sędziów i szkolenie z ważnego Art. 11. Prezentujemy fotorelację.

26 marca br. tradycyjnie spotkaliśmy się na szkoleniu na obiektach SMS. Zajęcia poprowadził asystent LOTTO Ekstraklasy - Michał Gajda. Spotkanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Spóźnialscy musieli dostawiać krzesła z sąsiednich sal, żeby posłuchać i zobaczyć co Michał ma do przekazania z najnowszych wytycznych dotyczących Art. 11. Słowa pochwały należą się tegorocznym sędziom, którzy aktywnie uczestniczyli w kolejnym szkoleniu. Oby tak dalej!

Dla tych, którzy przyszli na szkolenie, czekała niespodzianka. Rozlosowano meczowe koszulki Konrada Sapeli a wśród nich były również te, w których nasz międzynarodowy asystent występował w meczach Ligi Europy. Konradowi bardzo dziękujemy za to, że przekazał swój sprzęt dla mniej doświadczonych koleżanek i kolegów.

Po raz pierwszy Zarząd WS Łódź zdecydował się na organizację spotkania wielkanocnego. I trzeba przyznać, że to kolejna nowa inicjatywa, która się sprawdziła. Po szkoleniu wszystkich zaproszono na wielkanocny poczęstunek. Luźna atmosfera sprzyjała dyskusjom, składaniu świątecznych życzeń, a dla nowych sędziów była to świetna okazja do poznania koleżanek i kolegów, którzy są w organizacji dłużej.

Poniżej - poza zdjęciami z wykładu Michała Gajdy - prezentujemy fotografie autorstwa Radosława Urbaniaka, Bartosza Wiśniewskiego, Marcina Pionko i Michała Janasika z meczu reprezentacji: Polska - Korea Południowa (3:2). Bilety na ten mecz przekazała nam Pan Adam Kaźmierczak - Prezes ŁZPN.

Zarząd WS Łódź składa wszystkim koleżankom i kolegom najserdeczniejsze życzenia na zbliżające się święta Wielkiejnocy. Życzymy Wam dużo zdrowia, radości, pogody ducha, a także sukcesów na boisku z gwizdkiem!

korea1
korea1
korea2
korea2
korea3
korea3
korea4
korea4
korea5
korea5
rozycki_1000
rozycki_1000
szkolenie1
szkolenie1
szkolenie3
szkolenie3
szkolenie4
szkolenie4
wielkanoc1
wielkanoc1
wielkanoc2
wielkanoc2
wielkanoc3
wielkanoc3
f12
f12