logo ws new

Pełna mobilizacja w środowisku sędziów z WS Łódź. W sobotę dopingujmy naszą drużynę.

Referees - pod taką nazwą drużyna złożona z sędziów Wydziału Sędziowskiego z Łodzi zagra podczas Eliminacji Województwa Łódzkiego w Halowym Pucharze Polski. Poza naszym zespołem w rywalizacji zobaczymy drużyny: SAN AZS Łódź, Łęczycan Łęczyca, Orła Parzęczew i Koni Mechanicznych.

Eliminacje odbędą się w najbliższą sobotę (02.12.2017 r.) w Hali Sportowej w Łęczycy. Wstęp jest bezpłatny. Turniej rozpocznie się się o godz. 10:00 w formule każdy z każdym (1 mecz trwa 12 minut efektywnego czasu gry).

Referees pierwsze spotkanie rozegrają z Orłem (10:30), a kolejne z: Łęczycanami (11:00), SAN AZS (13:00) i Końmi Mechanicznymi (14:30).

 

Zachęcamy wszystkich do wyjazdu do Łęczycy i dopingowania naszych zawodników podczas turnieju!

Niebawem poznamy pełny skład naszej drużyny.