logo ws new

Poniżej przedstawiamy rodzinę, której będziemy pomagać w Szlachetnej Paczce 2019.

Ich sytuacja jest bardzo trudna. Mieszkają w starym domu wynajmowanym od kolei. To ciasne lokum. W dodatku w złym stanie technicznym. W jednym z pomieszczeń na ścianach jest grzyb. Wilgoć w domu powoduje, że Patrycja i Weronika często chorują. To dwie kochane córki Pani Joanny i jej męża, którzy rok temu stracili pracę i od tego czasu starają się znaleźć nowe zajęcie. Niestety, jak na razie bezskutecznie. Ich sytuacja finansowa jest skrajnie ciężka. Na dochód rodziny składa się zasiłek okresowy, świadczenia na dzieci i pieniądze z pracy dorywczej rodziców. W sumie to zaledwie 1.800 zł miesięcznie.

Jak utrzymać za to czteroosobową rodzinę? A przecież Patrycja i Weronika mają marzenia, jak każda nastolatka. Chciałyby pójść do kina z koleżankami, mieć nowy plecak do szkoły. Być może o modnych butach, czy telefonie komórkowym nawet nie myślą. Ich marzenia są dużo bardziej przyziemne. Ciepły pokój, nowe wygodne łóżko, czy cudowne prezenty na święta. Prezenty, na które rodziców na pewno nie będzie stać…

Dlatego właśnie my – sędziowie WS Łódź – wesprzemy tę rodzinę w tegorocznej Szlachetnej Paczce. Zróbmy wszystko, co w naszej mocy, aby te święta zapamiętali na zawsze. Wielokrotnie pokazywaliśmy, że umiemy wcielić się w rolę Świętych Mikołajów. I wychodzi nam to bardzo dobrze!

Zachęcamy Was do wpłaty na konto WS Łódź (09 1240 2539 1111 0010 2190 9776). W tytle wpłaty wpiszcie „Szlachetna Paczka 2019”.

Zadeklarowana kwota, którą przyjęliśmy to 20 zł, ale każda, nawet mniejsza wpłata, będzie miała równie dużą moc pomagania. A jeśli ktoś może wspomóc kwotą wyższą będziemy bardzo wdzięczni. Na wpłaty czekamy do niedzieli (01.12.2019 r.).

Dziękujemy Wam w imieniu Pani Joanny i jej rodziny!