Lista arbitrów z Wydziału Sędziowskiego na sezon 2018/2019.

Asystenci międzynarodowi
Sapela Konrad
Siejka Radosław

Top Amator A
Dobrynin Zbigniew
Pskit Paweł

Malec Paweł

Top Amator B
Różycki Albert

Asystenci ekstraklasy

Gajda Michał

Asystenci szczebla centralnego
Hankiewicz Marcin
Majewski Maciej
Szubielski Piotr
Śpiewak Arkadiusz

III liga gr. I
Adamczyk Patryk
Anielak Mateusz
Banasiak Bartosz
Gawroński Konrad

IV liga łódzka
Dolny Adam

Kaźmierczak Patryk
Krasnopolski Kamil

Kujawski Mikołaj

Pawlak Wojciech
Urbaniak Radosław

Klasa okręgowa - grupa I
Bukarowicz Julia
Faliszewski Adam
Janasik Michał
Jankowski Przemysław
Lewandowski Bartłomiej
Michniewicz Szymon
Mikła Dawid*
Modrzejewski Kacper
Olejniczak Jakub
Przybysz Konrad
Przytuła Szymon
Sekuterski Adam
Siercha Łukasz
Wiśniewski Bartosz

Wyderkiewicz Dominik

Klasa okręgowa - grupa II
Balwierz Adam
Banaszkiewicz Arkadiusz
Chojnacki Tomasz
Gutowski Marcin
Guzelaydin Cemal
Jankowski Jakub
Karolak Mateusz
Majchrzak Łukasz *
Nowicki Bartłomiej
Patora Zbigniew
Różycki  Jarosław
Sadowski  Tomasz
Siejka Andrzej
Szulc Paweł
Szymczyk Piotr *
Walczak Krzysztof
Zasadziak Paweł
Zasadziak Andrzej
Zdziaszek Marcin *

A-klasa - grupa I
Augustowski Grzegorz
Dudzińska Sylwia*
Frątczak Krystian
Jarnutowski Mateusz
Jarocki Szymon*
Jaskulski Jakub
Kucharski Bartosz*
Lota Tomasz
Łapok Marek
Łuczak Marcin
Mrozek Adam
Musiał Krzysztof
Pionko Marcin
Przybylak Daniel
Strulak Igor
Szadkowski Piotr
Świech Mateusz
Walczak Daniel
Wykrota Piotr

A-klasa - grupa II
Bednarski Grzegorz
Gruszczyński Karol *
Krzemiński Przemysław
Lesiak Michał
Malka Jakub
Mijas Robert
Morawiec Daniel
Niemiec Piotr
Rikszajd Damian
Rutkowski Krzysztof
Walczak Roman
Ziółkowski Włodzimierz

B-klasa
Bernacik Jacek*  
Biś Kamil    
Burdyka Krzysztof*   
Chrustowski Paweł    
Cygański Mateusz*   
Czerwieniec Kazimierz    
Dębicki Damian    
Dobrowolski Michał    
Drużyński Damian*   
Gach Adam*   
Gamus Damian*   
Gatkowski Marcin    
Gołek Piotr*   
Góra Kamil*   
Gradecki Wojciech    
Grzywacz Bartosz    
Jabłoński Oskar*   
Kęsik Adrian*   
Kłos Radosław    
Kłys Kasper    
Koćwin Tomasz    
Koper Radosław    
Kozakowski Dawid    
Król Piotr    
Król Bartłomiej*
Kuś Patryk*   
Łukasik Krystian*   
Maciej Szymon*   
Mas Wojciech*
Malinowska Marta  
Mnich Anna    
Najder Rafał    
Nawrot Micha*
Nazarczyk Oskar    
Olejnik Michał    
Osiewalski Tomasz *   
Pawłowski Mariusz*
Perka Mateusz*   
Piasecki Dariusz*  
Przybylak Bartosz*      
Rochalski Dominik    
Ruta Łukasz*   
Sapela Laura    
Siech Rafał    
Sobczak Paulina*   
Stokwiszewski Michał*   
Szczygieł Marcin    
Toborek Antoni    
Trocińska Nela    
Twardowski Rafał*   
Walczak Adrian    
Wawryszuk Emil    
Wolski Bartłomiej    
Wolski Marcin    
Zagórska Daria    
Zygmunciak Adam*   
Żaczek Damian*

Próbni
Arbart Adam    
Balbierz Jakub*  
Bartłomiejczyk Bartosz*  
Becht Jakub*
Błaszczyk Michał    
Błażejewski Kornel*  
Borkowski Wojciech*  
Broniarek Jakub*  
Ciupa Jakub    
Dobrowolski Kamil*  
Drobnica Filip*  
Gajek Mikołaj    
Holweger Bartosz*  
Jakubaszek Przemysław*  
Jankowski Damian    
Jędrzejczyk Łukasz    
Kępa Michał    
Kluska Jan    
Kołomański Daniel*  
Kosowski Marcin*  
Kowalski Jan    
Krawczyk Bartłomiej    
Krygel Łukasz*  
Kusiak Bartosz*
Leszczyński Dominik*  
Lota Krystian*  
Majdas Aleksandra*  
Malicha Damian    
Marczak-Maciak Wojciech*  
Markowski Michał*  
Michalski Bartosz    
Napieraj Wiktor*  
Niewiadomski Filip    
Niźnikowski Filip*  
Paciorkowski Adam*  
Perzesty Wiktor*  
Pioruński Marcin    
Pietrzak Wojciech    
Rogala Patryk    
Rosa Wojciech    
Ruta Łukasz*  
Ruta Andrzej*  
Rutkowski Krystian    
Rzetecki Sławomir    
Sieciński Artur*  
Skowroński Krzysztof*  
Sołek Michał*  
Szopa Hubert*  
Walasik Adrian    
Walęciak Renata    
Wesołowska Anna    
Woicki Robert*  
Żurkowska Martyna*  
Żywica Mateusz

*po zaliczeniu egzaminu