logo ws new

Interesujesz się piłką nożną? Chciałbyś przeżyć mecz z innej perspektywy? Zostań sędzią!

Oglądałeś występy Szymona Marciniaka w Lidze Mistrzów i zamarzyła Ci się kariera sędziego piłki nożnej? Okazja do tego jest idealna, bowiem Wydział Sędziowski Łódzkiego Związku Piłki Nożnej rozpoczął nabór kandydatek i kandydatów na kurs sędziów piłki nożnej. Spotkania poprowadzą sędziowie międzynarodowi, ekstraklasy i pierwszej ligi. Dokładnie poznasz przepisy piłkarskie i dowiesz się jak wygląda praca arbitrów "od kuchni". Jako sędzia za swoją pracę będziesz otrzymywać wynagrodzenie.

Wykłady będą się odbywać co tydzień w godz. 9:00-15:00. Rozpoczną się w sobotę, 19.01.2019 r., a miejscem spotkań będzie Szkoła Mistrzostwa Sportowego przy ul. Milionowej 12 w Łodzi.

Kompletne zgłoszenie musi zawierać oświadczenie o niekaralności, a także wypełniony formularz. Dokumenty są do pobrania poniżej. Należy je wypełnić, zeskanować i wysłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koszt udziału w kursie wynosi 220 zł, a wpłaty należy kierować na konto Wydziału Sędziowskiego (09124025391111001021909776) w tytule wpisując „Kurs na kandydatów 2019”. Każdy z uczestników otrzyma książkę z najnowszymi przepisami.

Pytania można kierować pod e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dokumenty zgłoszeniowe:

ANKIETA UCZESTNIKA

OŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI