logo ws new

W dniach 24-25.06.2017 w hotelu Dobieszków k/Strykowa Kolegium Sędziów ŁZPN organizuje zgrupowanie szkoleniowo-unifikacyjne dla sędziów i obserwatorów naszego województwa (od klasy A do III ligi).

Wyniki uzyskanych tam egzaminów (teoretycznych i kondycyjnych) będą honorowane przez KS ŁZPN oraz wszystkie macierzyste Wydziały Sędziowskie.

Jest to pierwsze spotkanie tego typu, organizowane dla tak szerokiego gremium. Chcemy poznawać oraz szkolić arbitrów, którzy w niedługim czasie mogą decydować o potencjale oraz pozycji naszej organizacji na mapie całego kraju. Dodatkowym atutem tego spotkania jest możliwość wymiany doświadczeń, przedstawienie Waszych oczekiwań i spostrzeżeń oraz szeroko pojęta integracja.

Prowadzącymi zajęcia będą m.in sędziowie międzynarodowi FIFA, sędziowie Ekstraklasy i członkowie Zarządu KS PZPN.  Będzie to okazja do zapoznania się z najnowszymi interpretacjami Przepisów Gry oraz posłuchania ciekawostek z boisk międzynarodowych.

Ze względu na fakt, iż Kolegium Sędziów ŁZPN nie jest w stanie pokryć pełnych kosztów związanych z organizacją takiego spotkania, wszyscy uczestnicy będą zobligowani do partycypowania w jego kosztach.

Koszt uczestnictwa w zgrupowaniu wynosi około 100 zł/osobę i obejmuje:

- udział w prowadzonych szkoleniach i warsztatach;

- nocleg 24/25.06;

- posiłki (sobota: obiad, kolacja; niedziela: śniadanie, obiad).

Prosimy o zgłaszanie swojego udziału w zgrupowaniu poprzez wysłanie wiadomości o treści:

Zgłaszam swój udział w zgrupowaniu szkoleniowo-unifikacyjnych dla sędziów Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, które odbędzie się w dniach 24-25.06.2017 r. w hotelu Dobieszków k/Strykowa:

Imię:

Nazwisko:

Wydział Sędziowski:

Klasa rozgrywkowa:

Adres email:

Numer telefonu:

do poszczególnych osób odpowiedzialnych za Wydziały Sędziowskie:

WS Łódź: Tomasz Radkiewicz, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

WS Piotrków Trybunalski: Tomasz Krawczyk, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

WS Sieradz: Marcin Słupiński, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

WS Skierniewice: Michał Michalik, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Termin nadsyłania zgłoszeń drogą mailową: 8.05.2017 r. (poniedziałek) do godziny 22:00. Prosimy o traktowanie tego terminu jako obligatoryjny. Jest to ważne z powodu ustalania dalszych szczegółów organizacyjnych w hotelu, w którym odbędzie się zgrupowanie.