logo ws new

Sędziowie i obserwatorzy z WS Łódź ponownie wykazali się wielkim sercem. W zorganizowanej zbiórce udało się zebrać 2.764 zł.

Pieniądze przeznaczono na zakupy niezbędnych rzeczy dla rodziny zgłoszonej do Szlachetnej Paczki.

Pomoc łódzkim sędziom i obserwatorom już dawno weszła w krew. Organizatorzy akcji charytatywnych zawsze mogą liczyć na szczodrość i chęć pomocy ze strony WS Łódź. Tak też było w ostatnich kilku tygodniach, gdy zbierane były pieniądze dla rodziny, która znalazła się w trudnej sytuacji.

– Podziękowania należą się wszystkim, którzy wsparli tegoroczną Szlachetną Paczkę. Zebraliśmy pokaźną sumę – 2.764 zł – mówi Tomasz Radkiewicz, Przewodniczący WS Łódź.

Za tę kwotę kupiono wszystkie przedmioty, o które prosiła potrzebująca rodzina, czyli: kuchnię gazowo-elektryczną, lodówkę, aparat cyfrowy, obuwie, odzież, torebkę damską, sztućce, noże kuchenne, kosmetyki, środki czystości oraz artykuły spożywcze.

Nie było by tego tak dużo, gdyby nie pomoc Pawła Malca, który zorganizował mnóstwo środków chemicznych i herbatę, Mateusza Anielaka, który zorganizował profesjonalny montaż kuchni i Mateusza Skóry, który bezpłatnie zawiózł i wniósł do mieszkania kuchenkę.

Na koniec podziękowania dla Kacpra Śpiewaka, który pomimo, że ma dopiero 11 lat, pomagał pakować i wnosić te rzeczy do mieszkania.

szp1
szp1
szp2
szp2
szp3
szp3
szp4
szp4
szp5
szp5