logo ws new

Tomasz Radkiewicz wciąż będzie Przewodniczącym KS Łódzkiego ZPN. Kadencja Radkiewicza potrwa 4 lata. Tę funkcję pełni już od roku.

W czwartek (09.07.2020) odbył się zjazd delegatów, którzy jednogłośnie wybrali byłego sędziego Ekstraklasy na swojego szefa. W głosowaniu wzięli udział przedstawiciele czterech wydziałów z województwa: WS Skierniewice, WS Sieradz, WS Piotrków i WS Łódź.

Radkiewicz nie miał żadnego kontrkandydata, a jego wybór był jednogłośny. Odpowiednie dokumenty musi zatwierdzić jeszcze Zarząd ŁZPN, ale to tylko formalność. Przypomnijmy, że łodzianin pełni jednocześnie funkcję Przewodniczącego w swoim macierzystym wydziale i jest obserwatorem szczebla centralnego.

Popularny "Radken" w swojej karierze przesędziował ok. 1000 meczów. Jego największymi osiągnięciami było prowadzenie meczów w ekstraklasie w sezonach: 2012/2013 i 2013/2014, a także bycie arbitrem technicznym podczas Finału Pucharu Polski 2014 w Warszawie. Przez wiele lat reprezentował Kolegium Sędziów ŁZPN w meczach I i II ligi.