logo ws new

Jeśli jesteś fanem piłki nożnej, oglądałeś mecze Szymona Marciniaka i pomyślałeś, że fajnie byłoby prowadzić spotkania piłkarskie, to właśnie masz do tego okazję. Trwają zapisy na kurs sędziowski.

Łódzki Związek Piłki Nożnej i Wydział Sędziowski w Łodzi szukają kandydatek i kandydatów na arbitrów piłki nożnej. Wykłady poprowadzą sędziowie międzynarodowi, ekstraklasy, pierwszej i drugiej ligi. Dokładnie poznasz przepisy piłkarskie i dowiesz się jak wygląda praca arbitrów „od kuchni”. Gdy już zdasz egzaminy teoretyczne i praktyczne, to jako sędzia będziesz otrzymywać wynagrodzenie za swoją pracę.

Wykłady będą się odbywać co tydzień. Rozpoczną się w sobotę, 25.01.2020 r., a miejscem spotkań będzie Szkoła Mistrzostwa Sportowego przy ul. Milionowej 12 w Łodzi.

Kompletne zgłoszenie musi zawierać wypełniony formularz, oświadczenie o niekaralności i dowód wpłaty za kurs. Dokumenty są do pobrania na stronie: www.lzpn.org. Należy je zeskanować, wypełnić i wysłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Koszt udziału w kursie wynosi 220 zł, a wpłaty należy kierować na konto Wydziału Sędziowskiego (09124025391111001021909776) w tytule wpisując „Kurs na kandydatów 2020”. Każdy z uczestników otrzyma książkę z najnowszymi przepisami.

Szczegóły ws. kursu można znaleźć na stronie: www.ws.lzpn.org, a także www.lzpn.org. Pytania można kierować pod e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

DOKUMENTY DO WYPEŁNIENIA:

Formularz zgłoszeniowy

Oświadczenie o niekaralności