logo ws new

Rekordowa liczba ponad 80 osób bawiła się podczas balu sędziów WS Łódź. Po raz pierwszy przyznano nagrodę Super Kalosza.

Restauracja Satyna stała się kultowym miejscem dla sędziów z WS Łódź. To właśnie w niej, co roku, odbywa się nasz bal. Tak też było 19 stycznia. Tegoroczna edycja była rekordowa, bowiem na parkiecie tańczyło ponad 80 osób. Pewną część stanowili stali bywalcy, którzy od reaktywacji balu chodzą na niego regularnie, ale były też nowe twarze. Bardzo dobrze, że nowi sędziowie, którzy zaczynają swoją przygodę z organizacją, chcą poznawać starszych kolegów.

Od tegorocznego balu Zarząd WS postanowił przyznawać statuetkę Super Kalosza. Taki tytuł otrzyma arbiter, który przez rok wykaże się na kilku płaszczyznach. Oczywiście, niezwykle ważna będzie postawa sportowa i ewentualne awanse w sędziowskiej hierarchii. Ale pod uwagę będzie brane m.in. zaangażowanie w życie organizacji, a także inspirowanie młodszych koleżanek i kolegów swoimi działaniami.

Nagrodę Super Kalosza 2018 otrzymał Paweł Malec. Przypomnijmy, że popularny Pafka powrócił do I ligi przed sezonem 2018/2019. Jednocześnie należą mu się wielkie brawa za wzorową organizację balu 2019! Jakby tego było mało składamy Pawłowi i żonie Kasi gratulacje. Po raz trzeci zostali rodzicami. Na świat przyszedł mały Wojtuś.

bal1
bal1
bal2
bal2
bal3
bal3
bal4
bal4
bal5
bal5
bal6
bal6
bal7
bal7