logo ws new

Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące najbliższych egzaminów WS Łódź.

W dniu 16 maja br. na obiekcie przy ul. Potokowej odbędzie się egzamin kondycyjny.

Egzamin odbędzie się zgodnie z poniższym terminarzem:
17:30 - sprawdzanie badań lekarskich i zbiórka oświadczeń o czystości organizmu dla sędziów klasy Okręgowej oraz A klasy grup I
17:45 - rozgrzewka
18:00 - rozpoczęcie testu
18:00 - sprawdzanie badań lekarskich i zbiórka oświadczeń o czystości organizmu dla sędziów klasy Okręgowej oraz A klasy grup II oraz sędziowie z „B klasy” - alfabetycznie od kolegi Adam Arbart do kolegi Adrian Kęsik oraz Koleżanki sędzie z wszystkich grup.
18:15 - rozgrzewka
18:30 - rozpoczęcie testu
18:30 - sprawdzanie badań lekarskich i zbiórka oświadczeń o czystości organizmu dla sędziów z „B klasy” - alfabetycznie od kolegi Jan Kluska do Mateusz Żywica + Bartosz Bartłomiejczyk, Kołomański Daniel, Kowalski Jan, Kusiak Bartosz, Niewiadomski Filip.
18:45 - rozgrzewka
19:00 - rozpoczęcie testu

Przypominamy:
- Bez przedstawienia Komisji Szkoleniowej oryginałów badań lekarskich oraz oświadczeń o czystości organizmu (do pobrania ze strony www.ws.lzpn.org – dokumenty) nie zostaniecie dopuszczeni do egzaminu;
- Zasady egzaminu, czasy, ilość okrążeń do zaliczenia są podane TUTAJ.

*Koleżanki sędzie biegają egzamin interwałowy - czas 17/24

Sędziowie z Okręgówki, A klasy grupy II oraz sędziowie pozostali chcący zdawać egzaminy kondycyjne w czasie 15/18 proszę o przesłanie informacji o takiej decyzji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 11 maja.

Egzamin teoretyczny odbędzie się w dniu 20 maja w auli Wyższej Szkoły SMS przy ul. Milionowej ( tam gdzie odbywają się szkolenia WS ŁZPN) z następującym rozkładem:

17:30 - sędziowie Okręgówki, A klasy grupa I oraz sędziowie z grupy pozostali – alfabetycznie od kolegi Adam Arbart do koleżanki Anna Mnich

18:15 - sędziowie Okręgówki, A klasy grupa II oraz sędziowie z grupy pozostali – alfabetycznie od kolegi Rafał Najder do do Mateusz Żywica + Bartosz Bartłomiejczyk, Kołomański Daniel, Kowalski Jan, Kusiak Bartosz, Niewiadomski Filip i Żurkowska Martyna.

Koledzy Sędziowie i Koleżanki Sędzie z Kursu 2019, decyzją Zarządu Wydziału Sędziowskiego ŁZPN, w związku z faktem, że Wasze egzaminy odbyły się w marcu informujemy, iż Wasze najbliższe egzaminy odbędą się w terminie jesiennym.

PRZYDATNE LINKI

wniosek
tymbark
amo
extranet_sedziowie
pzpn